Třetí potomek

23. dubna 2018 v 18:11 | MD |  Monako-aktuality

Narození třetího potomka a druhého chlapce neslaví v těchto dnech pouze britský princ William s manželkou Catherine. Vesele je i jinde v panovnických rodiných. V sobotu 21. dubna totiž porodila Tatiana rozená Santo Domingo třetí dítě Andreovi Casiraghi, nejstaršímu synovi monacké princezny Caroline.


Podobně jako princ William a Catherine, mají Andrea s Tatianou již staršího chlapec Saschu (5 let) a holčičku Indii (3 roky). Třetí těhotenství Tatiany nebylo nikdy oficiálně potvrzeno, ačkoliv se o něm spekulovalo již od loňského září, kdy se pár objevil na obálce jednoho časopisu a pozorovatelům neunikla plnější postava Tatiany.

Novorozený chlapeček byl pojmenován Max Rainier a je momentálně sedmým v pořadí monackého trůnu. Není to jediný letošní přírůstek do monacké knížecí rodiny... V očekávání druhého potomka (byť i zde bez oficiálního potvrzení) je také Beatrice Borromeo, manželka Pierra Casiraghiho.

A do třetice všeho dobrého - miminko podle italského Vanity Fair čeká také Charlotte Casiraghi, která se nedávno zasnoubila s Dimitrim Rassamem. Oba mají již děti z předešlých vztahů, jejich první společný potomek by měl přijít na svět letos v létě.

Tak se nechme překvapit, zda půjdou o trojitou radost v Monaku! Nedávné fotografie Beatrice i Charlotte hovoří jednoznačně pro tuto teorii.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama