Princezna Mako odsunula svatbu

20. února 2018 v 20:29 | MD |  Japonsko - aktuality
Měla to být událost roku, ale nebude. Očekávaná a ostře sledovaná svatba japonské princezny Mako se odkádá - tak s tímto oznámením přišel začátkem tohoto měsíce japonský císařský dvůr. Učinil tak zhruba měsíc před plánovanou tradiční zásnubní ceremonií.

Svatba, která se měla konat letos v listopadu, byla odsunuta až na rok 2020. Jako oficiální důvod stojí tvrzení, že pár ještě není dost vyspělý a připravený na tento důležitý životní krok.


Osobně kroutím očima nad takovým vysvětlením. Oficiálně oznámit "nejsme připravení a litujeme tohoto kroku"? Cooooo? A proč se teda zasnoubili a měli naplánovaný už termín? Teď najednou jim došlo, že nejsou připravení? Že jsou mladí? Že nevím co? Zvláštní... A podobné otázky si samozřejmě kladou i jiní a zde se objevuje prostor pro spekulace.

Šestadvacetiletá princezna a stejně starý Kei Komuro údajně příliš spěchali a potřebují se lépe připravit na budoucnost. Mako měla císařskému páru oznámit, že potřebuje více času na přípravy svatby. Možná doléhá fakt, že Mako nebude po svatbě členkou císařské rodiny... Možná jsou za tím jiné věci. Jedny spekulace míří tímto směrem: V roce 2019 čeká Japonsko abdikace císaře,která zabírá spoustu příprav. Třeba se císařská rodina chce soustředit jen tímto směrem... Možná to ale nebude jediná změna. Spekuluje se o změnách následnictví, které by umožnilo zařazení princezen do následnické linie či alespoň jejich potomků. To by byl pádný důvod posunout svatbu o dva roky.

Pak je tu ještě jedno vysvětlení, které hodně kolovalo v bulváru a které císařský dvůr dementoval. Jen připomínám, že kdysi dementoval i informace o přípravách abdikace a abdikace se přeci jen chystala... Takže od té doby vyjádřením paláce moc nevěřím. V bulváru se objevily informace o neshodách ohledně peněz v ženichově rodině. Rodinné hádky mají stát za posunutou svatbou s členkou císařské rodiny.

Je také možné, že to je kombinace výše uvedených důvodů, či v tom je ještě něco úplně jiného. Pravdu se asi nedozvíme. Na jakou teorii sázíte vy?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 20. února 2018 v 20:42 | Reagovat

Já osobně sázím na změny v následnictví. Kluci v císařské rodině nejsou a abdikace je ideální doba na velkou reformu ;-)

2 Dd Dd | 21. února 2018 v 23:10 | Reagovat

A já sázím na to, že teprve při plánování jak to bude po svatbě jim začalo docházet, že se budou muset uživit sami. A to může být pro někoho, kdo nikdy nemusel myslet na peníze docela šok a holt se s tím musí nejdřív srovnat. A pak je tu nějaká naděje na změny - jako že by se po svatbě nemusela vzdát královské rodiny. ;-)

3 Gabriela Melina Gabriela Melina | E-mail | 26. února 2018 v 13:15 | Reagovat

Cítím se tak znovu požehnaný v mém sňatku poté, co doktor OGODO přivedl zpět svého manžela, který se se mnou odloučil po dobu 6 měsíců. Am GABRIELA podle jména. Dokonce i když mají ústa po celém těle, nestačí bych poděkovat doktorovi OGODOVI za jeho pomoc v mém životě. Můj manžel se se mnou oddělil po dobu 6 měsíců a byl bez bolesti a bolesti. Takže jsem hledala pomoc všude, ale nic nevyřešilo, dokud jsem se s doktorem OGODO nepotvrdil, který jsem kontaktoval online. Vysvětlil jsem mu svou situaci a on slíbil, že se můj manžel vrátí ke mně do 24 až 48 hodin, pokud mi srdce pořád bít pro něj. Věřila jsem v něho a on mi připravil kouzlo a můj manžel mi říkal přesně, když řekl doktor OGODO. Prosil a řekl, že mě potřebuje zpátky a teď už 9 let znovu žijeme šťastně. Každý, kdo tam četl článek, který potřebuje pomoc, by se měl obrátit na něj ... E-mail. Doktor OGODO prostřednictvím společnosti ogodomikespells@gmail.com pro více informací
Pokud jste někde procházeli některou z těchto činností
problémy uvedené níže je také perfektní
(1) Chcete, aby váš bývalý zpátky?
(2) Máte vždy špatné sny?
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni?
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás?
(5) Chcete dítě?
(6) Chcete být bohatí?
(7) Chcete, aby byl váš manžel / manželka vázán
navždy tvoje?
(8) Potřebujete finanční pomoc?
(9) Byl jste scammed a chcete
obnovit ztracené peníze?
Pokud potřebujete nebo chcete nějaké informace o lásce nebo
kouzla peněz, můžete tento problém vyřešit
dnes v chrámu Spell Of Solution ...
Jak mít šťastnější manželství, aniž byste čekali na změnu svého manžela

4 Andy Andy | 22. března 2018 v 21:29 | Reagovat

Jujki :-? no hlavně ať to dobře dopadne pro všechny zúčastněné strany a nekape moc slz ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama