Svatba bude v květnu!

29. listopadu 2017 v 17:53 | MD |  VB-aktuality
Kensingtonský palác včera na svém twitterovém účtu oznámil, že svatba prince Harryho a Meghan Markle se bude konat v květnu. Přesné datum ještě není známo. Pár se tak sezdá po ani ne dvouleté známosti, neboť se seznámili na začátku července 2016. Kdo tak jako já tipoval, že by to mohlo být na výročí vztahu, byl vedle.


Svatba se uskuteční v kapli sv. Jiří na Windsoru, což svým souhlasem posvětila královna Alžběta. Náklady na celou svatbu ponese tentokrát královská rodina. Nebude to tedy jako v případě svatby prince Williama a Catherine Middletonové, kdy část svatebních nákladů hradila na vlastní žádost rodina nevěsty. Ačkoliv Meghan pochází z velmi prominentních poměrů, tentokrát půjde vše z kapsy Windsorů.

Bližší informace ke svatbě zatím nejsou známy a budou oznámeny v nejbližší době. Již nyní si ale můžeme s jistotou říct, že takové sledovanosti a publicity, jaké se dostalo svatbě prince Williama a Catherine, se tomuto sňatku těžko dostane. Svatba budoucího krále překonala historii... a to dokonce i historii tohoto blogu. Náhled do statistik ukazuje, že právě v den svatby prince Williama zaznamenal blog o monarchiích nejvyšší návštěvnost - 5005 návštěvníků. Pro představu je to zhruba polovina návštěvníku za měsíc v dobách největší slávy tohoto blogu. Skromě odhaduji, že Harry se bude držet okolo 1000 :-)

Abychom Harryho s Meghan viděli společně na veřejnosti ovšem nemusíme čekat až do svatby. Již tento pátek podniknou svou první společnou oficiální návštěvu v Nottinghamu. Navštíví dobrovolnický trh Terrence Higgins Trust, kde se budou moci setkat se zástupci různých organizací podporujících lidi s AIDS či HIV.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lisi Lisi | 30. listopadu 2017 v 6:09

Někdy před jejich svatbou musí Kate rodit, be?

2 Šárka a Eliska Šárka a Eliska | 30. listopadu 2017 v 6:20

[1]: Rodit by měla v dubnu, ale George a Charlotte se narodili dýl než měli, tak uvidíme.

3 Lisi Lisi | 30. listopadu 2017 v 18:58

[2]: Aha, díky. Se divím, že jsem ještě v médiích neviděla spekulace, jestli se Kate svatby zúčastní, když už se spekuluje i o královně...I když v tomto případě, když je Meghan katolička, tak by to mohlo být Alžbětě jako hlavě anglikánské církve jedno, že byla už vdaná, ne?

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama