Konec jednoho manželství

18. ledna 2017 v 20:57 | MD |  Lucembursko-aktuality
Zprávy z královského světa přichází a odchází. Velká část z nich mne poslední dobou míjí. Nebýt pár dobrých duší, které se připomenou a zanechávají mne v obraze. Díky sociálním sítím ale člověk není mimo i tak. Díky tomu jsem dnes narazila na aktuální zprávu, která mne docel šokovala, i když...

Po rozvodu v norské královské rodině nás čeká rozvod také v rodině, kde by to málokdo čekal - v rodině lucemburského velkovévody. Rozvádět se bude princ Louis a princezna Tessy. Překvapení. Tessy jsem nějaký ten pátek sledovala na Instagramu. Je tam docela aktivní, nebo spíše byla - dneska ho zrušila. Alespoň se nám tedy nedaří ji už dohledat. Pořád tam nahrávala fotky. Šťastné fotky. Rodinné momentky. Nejen věci z jejího zaměstnání, které nás mnoho poučily o tom, co dělá, ale i z princeznovského života. Když měli s Louisem výročí, sdílela zamilované vzkazy, jak moc je to inspirující muž.


Jedno mne ale na Tessyným příspěvcích přeci jen zarazilo. Louis se na těch rodinných momentkách moc neobjevoval. Obzvláště mne překvapily letošní Vánoce a Nový rok, které podle fotek Tessy strávila u přátel v Americe. Se syny a po Louisovi ani stopy. Říkala jsem si, že je to divné. Ale pak zase přišel onen zamilovaný post... A teď tohle. Je to záhada, kterou asi nerozlouskneme. Musíme respektovat jejich soukromí, jak se ostatně píše v oficiálním vyjádření, které vydal královský dvůr.

Mrzí mne to. Byl to pár, který šel bez ohledu na konvence svou cestou. Za svou láskou. Když se může zhroutit i taková láska, vášeň... jeden se musí ptát, co za tím je? A existuje ve světě vůbec naděje, že něco takového jako láska na celý život ještě existuje? Tessy totiž aspoň dle příspěvků na sociálních sítích rozhodně nevypadala, že by jí vadily reflektory slávy a pozornosti, které status princezny přináší. Naopak, zvládala to dobře... Možná, že Louis si přál někoho méně viditelného. Možná vyprchalo cosi (pak by ale lhala na sociálních sítích), možná za tím je něco jiného, možná možná možná... To ví jen oni dva a jejich nejbližší. Přejme jim tedy hodně štěstí do dalšího života a také, aby se s tím chlapci vypořádali, co nejlépe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 EvaR EvaR | 18. ledna 2017 v 22:25

Tak tohle je teda pro mě šok. Taky jsem ji sledovala na instagramu, a proto jsem to vůbec nečekala.

2 Sonka Sonka | 19. ledna 2017 v 10:34

popravde, ja kdyz jsem pred lety sledovala jejich rychle zasnoubeni a svatbu, tak uz tehdy jsem si rikala "ma tento vztah nadeji?" a uvnitr jsem vedela ze nema. Byli prilis mladi a nepripraveni.

3 Viktor1e Viktor1e | 19. ledna 2017 v 12:48

Tak to jsem hodně překvapená,protože sice měli ten začátek hodně netradiční (prvně děti a potom svatba) a to v těchto kruzích není tak obvyklé,ale působili oba tak nějak uvolněně a v pohodě.Tessy se mi navíc líbila i co se týká oblečení.Naposledy měla na sobě nádherné zelené šaty ve kterých byla z celé rozvětvené rodiny nejvíc šik... a to já mám v hledáčku spíš Clair.No jak máme potom věřit těm obdivným pohledům ze všech možných setkání???u Marthy mě to tak nepřekvapilo,protože s Arim to nebylo asi jednoduché ,ale u Tessy je to nemilé překvapení...

4 palmar palmar | 23. ledna 2017 v 15:50

Tess má asi naviac, aspoň čo sa týka intelektu, kým Luis nevypadá ani na nejak veľmi chytrého, zrejme jej už v tomto zrelšom období ani moc nevyhovuje, je aktívna, emancipovaná...

5 pippa pippa | 23. ledna 2017 v 20:13

tessy potřebovala,jako dcera pokrývače,příležitosti,výtah,ke své ambicioznosti.sama nic moc, spíš nic,chytla se příležitosti,když princ navštívil základnu,kde byla sama mezi vojáky.otěhotněla.rodiče nechtěli svolit-já se jim nedivím-otěhotněla podruhé, co se dalo dělat.princ nyní prozřel.to je podle mne celé.oběma přeji štěstí,ale jí by měli odebrat veškeré výhody ze stavu, není to princezna rodem a už nebude ani nijak jinak. :-)

6 pippa pippa | 27. ledna 2017 v 23:34

Tessy se mi vůbec nelíbila, on se unáhlil a rodiče dobře věděli,proč nechtěli povolit. Už se stalo, tak čas ukáže. :-?

7 EvaR EvaR | 10. srpna 2017 v 9:17

Tak dle vseho to je hlavne chyba na strane Luise, dostali urychleny rozvod na zaklade jeho "neprimereneho chovani"

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama