Abdalláh a Ránja v Austrálii

27. listopadu 2016 v 18:53 | MD |  Jordánsko-aktuality
Zahraniční cesty se většinou objevují v médiích hlavně pokud jde o evropskou aristokracii. Ani zde ovšem není startovací pozice stejná. Britům se tradičně dostává pozornosti největší. V posledních dnech ale proběhla úplně jiná neméně zajímavá zahraniční cesta. Jordánský král Abdalláh se spolu s královnou Ránjou vydal do Austrálie.


Na státní návštěvě strávili celkem čtyři dny. Navštívili několik míst včetně Sydney a hlavního města Austrálie, Canberry. Nechyběla ani návštěva Australian War Memorial Museum. Král Abdalláh se věnoval hlavně politickým jednáním. V Canbeře a v Sydney jednal s australským generálním guvernérem, premiérem a různými členy parlamentu. Stihl dát také interview Tonymu Jonesovi. Královna si mezitím naplánovala návštěvu dle svých zájmů a otázek, které ji zajímají, jako jsou mladí lidé a podnikání. Nechyběla ovšem samozřejmě ani při všech důležitých státnických příležitostech a setkáních.

Po návštěvě Austrálie nyní jordánský královský pár míří na Nový Zéland. Krále i zde čekají politická jednání. Cílem cesty do obou zemí je posílení ekonomických vazeb a obchod. Královský pár je doprovázen i dalšími členy královské rodiny. Jejich cestu můžete sledovat na sociálních sítích královského dvora či královny Ránji.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mamaeka mamaeka | E-mail | Web | 3. března 2017 v 18:17 | Reagovat

Semua orang di dunia pasti memiliki sebuah sistem yang dinamakan otak. Menurut penelitian, otak manusia pada zaman ini adalah yang tercanggih sepanjang sejarah peradaban manusia. Otak kita yang hidup dalam masa sekarang terbukti jauh lebih baik dibanding manusia-manusia yang hidup di zaman purba ribuan dan jutaan tahun yang lalu.Otak sangat berperan penting dalam sistem kerja tubuh manusia. Otak bisa dibilang sebagai komando atas semua hal yang kita lakukan. Namun meski semua orang pasti memiliki otak, banyak diantara manusia yang tidak tahu beberapa keunikan yang terdapat pada fungsi otak, anda mungkin salah satunya. Selain berperan penting dalam keberlangsungan hidup, otak juga memiliki beberapa keunikan yang akan sangat menarik untuk diketahui.Berikut beberapa keunikan yang ada pada otak manusia: <a href="http://mamaeka.com/keunikan-fungsi-otak/">Keunikan Fungsi Otak </a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama