Královská aukce - výsledky

7. prosince 2015 v 21:28 | Ducii & Martina
Když jsme po několika týdnech plánování s Martinou spouštěly královskou aukci, měly jsme trochu obavy, jaký to bude mít ohlas. Bude zájem? Nezůstanou nám ty věci? Vydraží se nějaká pěkná částka? Jak čas postupoval, bylo nám jasné, že propadák to nebude. První cíl 1000 Kč padnul a ve finále i druhý limit - 2000 Kč. Nakonec se nám podařilo vydražit věci za částku 2 415 Kč.


Aukce skončila dnes úderem 18. hodiny. Všichni úspěšní dražitelé již byli kontaktováni s údaji o platbě skrz soukromou zprávu na Facebooku. Prosíme o uhrazení, co nejdříve, ať máme možnost vám poslat všechny ty věcičky ještě před Vánocemi. A ať mají kočičky ze Spolku Jasmína, na jehož účet veškerý výtěžek jde, také veselé vánoce. Teď už jen doufáme, že všichni, co se zapojili, penízky pošlou.

Myslím, že stojí za to zmínit také ty, kteří přispějí kočičkám nejvíce. Taková malá Top 3.
  • Petra Chytrá
  • Diana Hlachová
  • Libby Záhorcová
Těmto i všem ostatním dražitelům děkujeme. Děkujeme i těm, kteří se zapojili, i když nakonec nic nezískali. Úspěšných dražitelů bylo nakonec 13. A pak, že je třináctka nešťastné číslo :-) A možná se ptáte, zda do budoucna nechystáme něco dalšího? Promyslíme to. A pokud dáme dohromady zase nějaké "přebytečné" věci, tak něco uspořádáme. Také ale máme v plánu třeba nějakou soutěž. Věcí totiž i po této aukci zbylo dost :-))

A taková malá poznámka na závěr. Kočičky se rozhodně nebudou zlobit, pokud jim přispějete o něco vyšší částkou, nebo pokud jim přispěje jiným způsobem i někdo, kdo nic nevyhrál. Ať už materiálně, nebo finančně (a nebo adopcí nějakého chlupatého tvorečka). To jen tak pro informaci pro všechny kočkomily.

A otázky na závěr - chcete další aukce? Soutěže? Obojí?? Co se vám na aukci líbilo? Co byste do příště vylepšili?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | Web | 8. prosince 2015 v 16:39 | Reagovat

Já moc děkuji všem zúčastněným :-P Aukce vysoko předčila všechna má očekávání. Věřte, že peníze se dostanou do skutečně dobrých rukou. Děvčata ze Spolku Jasmína dělají skvělou práci! Jen víc takových ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama